top of page
2.png
Karty ke koňskému deníku.png

Koňský deník Matu Sulei vznikal dlouho a odráží hloubku a propojení člověka a jeho koně. V každém barevném odstínu i v každém obrázku je zachycena síla a intenzita velkého přátelství. 

Koňský deník je předmět, který se vám stane každodenním průvodcem ve spokojeném a šťastném životě. Každý den deník svého majitele přibližuje k vědomí, že jen my sami jsme tím, kdo rozhoduje o tom, jak se cítíme. 

Stránky deníku nabízí prostor soustředit se na svého koně a na sebe sama. Na své touhy a přání, ze kterých při zaměření pozornosti vzniká plán, který se postupně stává skutečností. Deník nabízí také prostor pro zaznamenání každodenních radosti, které ve svém životě máte už dnes.

 

Když si ty radosti každý den naplánujete během RANNÍHO PSANÍ a pocítíte vděčnost a radost při zaznamenávání VEČERNÍCH PEREL, vaše mysl si zvykne soustředit se na radostné věci a situace přivedete si jich do života více a více. 

Sledujte, jak se proměňujete vy i váš kůň a váš vzájemný vztah tím, jak se soustředíte na radost a spokojenost ve svém životě a přenášíte tyto pocity i do vaší vzájemné komunikace a společně stráveného času. 

Vaše komunikace se stává jemnější a radostnější a tím jste o krok blíže k Umění etické komunikace se zvířaty. 

Součástí deníku je také balíček inspiračních karet, které vám pomohou uhlídat svoji mysl klidnou a radostnou a udržet sebe sama v přítomném okamžiku. 

Balíček obsahuje 36 karet - 35 inspiračních + 1 s návodem jak s kartami pracovat. 

Deník s kartami Vám budu odesílat 30. 11. 2022.

Do Vánoc tedy bezpečně dorazí a můžete jím potěšit své blízké a nebo si udělat radost sami. 

bottom of page