top of page

Deník společně s kartami je mapou k objevení schopnosti naslouchat a porozumět zvířatům. 

Byl na úplném počátku zrození projektu UMĚNÍ ETICKÉ KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY a je prvním krokem a zároveň mapou na cestě k umění etické komunikace. 
 

Deník je jednou z možností, jak lépe vnímat přítomný okamžik, věnovat se podstatnému.

 

Já s pomocí deníků prožívám každý okamžik vědoměji a intenzivněji, protože když si do deníku ráno nebo večer napíšu své postřehy a důležité okamžiky, další den se do nich více ponořím.

Stejně tak je to v komunikaci se zvířaty, naslouchání přírodě a všemu kolem nás. Když si zapíšu, co slyším, vnímám, pak to naslouchání je den ode dne jasnější.

 

Zpočátku se deníkování zdá být nevýraznou kratochvílí, za pár dní práce s deníkem však zjistíte, že lépe slyšíte, rozumíte, vidíte... 

Naslouchání se pro Vás stane výrazně snadnější.

Deník je také taková malá terapie. Radosti i starosti si v něm utřídíte a tak se Vaše emoce uklidní. Tím se stanete postupně klidnější a vyrovnanější. 

Deník vede k soustředění na radosti a hezké části dne.

Připomene Vám každý den ty nejhezčí zážitky i pokroky Vás i Vašeho psa. 

Díky tomu se ve Vašem životě začne kvést více radosti

Připravila jsem pro Vás deníky dva - psí deník pro ty, koho v životě provází pes a koňský deník pro ty, koho v životě provází kůň. 

Součástí deníku je také balíček inspiračních karet, které vám pomohou uhlídat svoji mysl klidnou a radostnou a udržet sebe sama v přítomném okamžiku. 

Balíček obsahuje 36 karet - 35 inspiračních + 1 s návodem jak s kartami pracovat. 

Promo psí deník + karty (2).png
bottom of page