Co třeba na vyrazit na chatu v podhůří Jeseníků? 

 

PODZIMNÍ TERMÍNY JSOU VOLNÉ!

KONTAKT:

tel. 735 127 778

e-mail: matusulei@gmail.com

Když má člověk cestování v srdci, neváhá se vydat až na konec světa. Tam najdete chatu, s  trampskou romantickou duši, která však zároveň nabízí pohodlí a čistotu - klasický záchod, koupelnu s teplou vodou a krásným sprchovým koutem a také televizi a superrychlé internetové připojení. Když byste tu chtěli pobýt déle, je to skvělý prostor pro tvůrčí práci.  

Chata leží za obcí Štědrákova Lhota v okrese Šumperk. Je zde jen druhá chatička. Pozemek není oplocen. Z jedné strany je les z druhé strany potok a čtyřnohým parťákům se zde tuze líbí. 

Můžete vyrazit na houby, na cyklo výlet, na procházku pěšky, vyzkoušet si sekání dřeva, střelbu lukem, zahrát si petanque a nebo prostě jen poslouchat šumění listí, bublání potůčku, zpěv ptáků a dívat se na nebe. 

Že to není program na dlouho? Až Vás to omrzí, můžete se vydat na výlet do nedalekých Velkých Losin,  kde stojí krásný renesanční zámek, který rozhodně stojí za prohlídku. Také zde najdete ruční papírnu a muzeum papíru a pro dokonalý relax na závěr můžete zajít do termálů, které Losiny nabízí. Tento program bohužel bez čtyřnožců. Ještě zde nepochopili, že psí parťák chce s jeho člověkem všude. 

Pro rezervaci ubytování pište prosím na matusulei@gmail.com a nebo navštivte naši fb stránku a pište do zpráv. 

Ceník najdete ZDE

Podrobnosti o ubytování najdete ZDE

Prostor pro Vaše dotazy

Děkujeme za Váš zájem o Chatu na konci světa. V co nejkratším termínu Vás budeme kontaktovat.